Hakkımızda

Doğruluk ve Adalet İçin Varız

2009 yılında Av. Gani Kamışlı, Av. Mehmet Kamışlı ve Av. Gonca Ayas Kamışlı tarafından kurulan Kamışlı Hukuk Bürosu Adana’da faaliyet göstermeye devam etmektedir. Büromuz, kurulduğu günden bu yana verdiği hizmet kalitesiyle doğru orantılı olarak artan iş hacmi ve personel sayısı ile birlikte; müvekkillerimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda, akademisyen ve alanlarında uzman kişiler ile işbirliği içerisinde etkin ve kaliteli bir hizmet vermeyi prensip edinmiştir. 2019 yılında Kamışlı Hukuk Bürosu nezdinde Resmi olarak Arabuluculuk hizmeti verilmeye başlanmış olup, 2019 tarihi itibari ile büro ünvanımız Kamışlı Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu olarak değişmiştir. Ofis yapımızı tanımlayacak olursak; “Faaliyet Alanları” başlığında bir kısmı detaylandırılan başta Tazminat Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Borçlar Hukuku ve ticari dava takibi dahil çok çeşitli hukuki alanlarda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekte olan kurumsal bir Avukat Ortaklığıdır.

av. mehmet kamışlı

2005 ‘ten bu yana müvekkillerimize ulusal ve Uluslararası hukuki süreçlerinde destek oluyoruz.

Büromuz, geniş bir sektör ve hukuki işlem yelpazesinde; uzman kadrosu ile ve gerektiğinde Türkiye’nin farklı illerindeki çözüm ortakları ile birlikte, finans kurumlarına, özel şirketlere ve gerçek kişilere hukuki işlemlerinde yüksek kalitede ve üst düzey bir katılım ile danışmanlık ve dava takip hizmeti vermektedir

Müvekkillerine stratejik kararların alınması noktasında yol gösteren ekibimiz, piyasa odaklı yaklaşımı ve müvekkillerinin ticari faaliyet ve sektörleri konusundaki derin bilgisi ile yaratıcı ve durum özelinde hukuki görüş ve çözüm önerileri sunmaktadır. Konusunda ileri düzeyde bilgi ve tecrübeye sahip kadromuz ile büromuzun teknik bilgi ve uzmanlığından faydalanan müvekkillerimize süreklilik arz eden bir iletişim imkanı sağlanmaktadır.

Müvekkil Öncelikli, Sonuç Odaklıyız

Kamışlı Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu, her zaman yeni fikirlere açık, değişimi güncel olarak takip eden, teknolojik alt yapılarını sonuna kadar kullanan bir hukuk bürosu olarak müvekkillerine en hızlı, en güvenilir ve en doğru bilgilendirmeyi yapmayı amaçlamaktadır.

Kamışlı Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu ekibi olarak tüm bu süreçte avukatlık ve yasal danışmanlık hizmetlerinin sorumluluğu ve ciddiyetinin bilinciyle titiz ve sonuca odaklı çalışmalarımızla ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızdayız.

Faaliyet AlanlarımızAvukatlarımız

Avukatlarımız ülkemizin önde gelen üniversitelerinin hukuk fakültelerinden mezun olmuşlardır ve kendilerini hukukun ilgi duydukları alanlarında geliştirmişlerdir. Akademik yayınlarımızı Yayınlarımız sayfamızdan inceleyebilirsiniz.